Naše společenská událost, pomoc sportovců celého českého sportovního světa, přerušená pandemií Covid-19 se zase rozjede. Zahájíme ji termínem, ve kterém se budou konat Pražské primátorky, tedy 19. a 20. září 2020.
V první části, která byla zahájena spotovou kampaní v České televizi na konci února, se mezi prvními ohlásila Simona Kubová (Baumrtová) a plavci USK, kteří přispěli na ženy v nouzi 2000,-Kč, dále házenkáři pražské Dukly částkou 6350,-Kč. Velice milým překvapením byla částka 11453,-Kč od Běžců Chomutov, kteří se k charitě připojili bez vyzvání po dohodě s Baumrtovými. Střelci David Kostelecký a Jiří Lipták zaslali každý 6000,-Kč. Další částku očekáváme od volejbalistů Českých Budějovic.
Ve druhé vlně přislíbili podporu účastníci Pražských primátorek, pan Josef Váňa, atletka Ludmila Formanová a mnozí další.
Na podzim proběhne internetová aukce různých sportovních předmětů, např. dres s podpisy a podobně.
Ženy v nouzi můžete podpořit zasláním libovolné částky na transparentní účet 2401732826/2010 pomocí DMS ve tvaru POMOCKOSEM 90 nebo zakoupením čehokoli přes givt.

Basketbalistky SK Slunéčko
Rádi bychom poděkovali bývalé československé reprezentantce a dlouholeté hráčce Sparty Praha Janě Machové (Menclové). Z vlastní iniciativy uspořádala pod záštivou Každý koš pomáhá při předvánočním turnaji sbírku, jejíž obnos je určený na součástky pro vozík basketbalistky Pražských jezdců Jany Hanové. V období prosinec 2019 – březen 2020 se podařilo získat 23 200,-Kč. Kvůli Covid 19 nemohlo dojít k slavnostnímu předání při tréninků basketbalistů na vozíku, ale částka byla zaslána na účet a může sloužit svému účelu.

Charitativní turnaj 3 x 3 pro malé hemofiliky.
Dne 13. 9. 2020 proběhne na venkovním hřišti Gymnázia Jana Keplera 1. ročník turnaje na podporu malých hemofiliků, viz Přihláška. V loňském roce se ke konci května konal 0. ročník, ve kterém se vybralo 7 400-, Kč na letní tábor spolku Hemojunior. Letos jsme byli nuceni termín posunout na září. Přesto věříme, že se rádi zúčastní milovníci basketbalu a lidi dobré vůle. Protože POMÁHAT NÁS BAVÍ.

Dokumenty ke stažení: Přihláška k turnaji KKP září 2020